Magic world
Magic world
Magic world
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Van úgy, hogy valaki egy haramia karmai között halálos rémületben van félóra hosszat, de mikor torkára teszik a kést, megszűnik a félelme.
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Varázsdoboz
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (16 fő) Szer. Szept. 06, 2023 8:43 am-kor volt itt.
Staff
Blackwood ház - Page 2 Miranda_Kerr
Hilary O'Conell
Blackwood ház - Page 2 Miss_Katherine_Pierce
Yvonne Bordeaux
Blackwood ház - Page 2 75839_168943389801422_114161185279643_454179_3979843_n
Hayley Ann Ravenwood
Top posters
Yvonne Bordeaux
Blackwood ház - Page 2 Vote_lcapBlackwood ház - Page 2 Voting_barBlackwood ház - Page 2 Vote_rcap 
Admin
Blackwood ház - Page 2 Vote_lcapBlackwood ház - Page 2 Voting_barBlackwood ház - Page 2 Vote_rcap 

 

 Blackwood ház

Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég




Blackwood ház - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Blackwood ház   Blackwood ház - Page 2 Icon_minitimePént. Május 18, 2012 8:36 am

Blackwood ház - Page 2 Scaled.php?server=171&filename=collagewq

Igaz az a mondás, hogy a tiltott gyümölcs a legédesebb. Hát igen, én sem gondoltam volna, még a mai nap elején, hogy az este egy szinte vadidegen sráccal fogok csókolózni, aki ráadásképpen még egy árny is. Na igen, ez vagyok én. Aki a közelembe kerül annak az élete előbb vagy utóbb a feje tetejére fog állni. Így van ez most szerintem Drakekel is.
Szenvedélyes, tüzes csók volt amit váltottunk, olyan amit eddig még sosem tapasztaltam meg. Egyszerre tört rám a reszketés és a fojtogató hőség érzése. nem tudtam abban a pár pillanatban, hogy most élek e vagy már meghaltam és a mennyben vagyok. Ha egy szóval kellene leírnom, akkor talán azt mondanám rá, hogy eszméletlen.
Pontosan olyan eszméletlen volt ez a csók, mint amilyen ez az egész este és az a srác akinek ezt az egészet köszönhetem. Lassan váltunk el egymástól, pont olyannyira lassan mint ahogy közeledtünk. Óvatosan eltávolodtak az ajkain, majd a testünk is eltávolodott a másikétól, de a keze még mindig kivételt jelentett. Ugyan ott pihent ahol eddig is, ugyan olyan megnyugtatóan és vadítóan egyszerre.
- „Ezt mivel érdemeltem ki?” - kérdezte suttogva.
Most őszintén, ez után a csók után még magyarázkodnom kellene? Nem hiszem. Csupán azt mutattam meg, hogy mit is érzek iránta. Ha neki ez túl sok, vagy esetleg zavaró akkor ismételten tévedtem. Bár azok után ahogy viszonyult hozzám, nem hinném, hogy közömbös lennék a számára, sőt.
- Két.. Na jó inkább három dologgal. Először is, még itt vagy és nem léptél le mikor anya megjött. Másodszor, kibírtad Ali hülyeségeit és még jó fej is voltál vele, és végül harmadszor… - egy pillanatnyi szünetet hagytam a befejezés előtt, de csupán csak annyit, hogy a kezem hozzáérjen az ő szabad kezéhez és összefűztem az ujjainkat, majd folytattam - mert olyan dolgokat váltasz ki belőlem, amelyek egyszerre rémítenek meg s pezsdítenek fel. – magyaráztam.
Egy szemvillanásnyi időre lesütöttem a szemem, ameddig ránéztem az összekulcsolt ujjainkra, majd ismét felnézve az arcára, belenéztem a szemébe és ismét csicseregni kezdtem.
- Tudom, hogy nem helyes.. vagyis nem a legjobb dolog amit érezhetek, de úgy érzek irántad, mint …mint nem is tudom szavakba önteni. Az a lényeg, hogy ha mellettem vagy, akkor hevesebben ver a szívem és az egész külvilág megszűnik létezni. – vallottam be, hogy mit érzek iránta.
Lehet, hogy fatális hiba volt kiteregetni a lapjaimat előtte, de így helyes. Nincs mit szépíteni a dolgon, belezúgtam tetőtől talpig.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Blackwood ház - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Blackwood ház   Blackwood ház - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Május 19, 2012 6:06 am

Blackwood ház - Page 2 Equtt9db77id79x4xrw
¤ Barbara & Drake ¤


Az érzés ami fogva tart leírhatatlan. A lelkem a Paradicsomban lebeg, míg az elmém máris a Pokol kénköves bugyrait várja. Hogy miért? Mert az én fajtám szerint bűn amit teszek. Mégsem érdekel, mert ez a bűn oly édes, hogy ha csak egy percig is élvezhetem, akkor is megéri az örökké tartó vezeklést. A lelkemet adnám, hogy megállítsam az időt és Barbara forró csókjában éghessek el.
Gondolom az elvárás az lenne -legalábbis Cole tuti ezt várja-, hogy ne izgasson ez a kis csók, rázzam le magamról és viselkedjek olyan közömbösen, mintha semmi sem történt volna. Ezt kéne tennem? Talán ez lenne a legokosabb... de mégsem megy. Legalábbis egyenlőre semmi mást nem érzek, csak a gyomromban repdeső pillangókat.
Nagy zavaromban, na, meg mert tényleg nem vagyok az ilyen helyzetekhez szokva, megint csak a leghülyébb kérdést tudtam feltenni ami az eszembe jutott. Bizonyára jobban jártam volna, ha befogom és megvárom amíg Barbara mond valamit, de mentségemre annyit, hogy megrészegített a lány édes csókja.
- "Két.. Na jó inkább három dologgal."- kezdi, pedig én azt hittem szóra se méltatja majd a hülye kérdésem. A legtöbb lány bizonyára felhúzná magát és kiakadna, hogy ilyen marhasággal jövök azok után, hogy ő megcsókol, de ebben is látszik, hogy Barbara más.
- "Először is, még itt vagy és nem léptél le mikor anya megjött."- mondja. Ha közömbös lenne, leléptem volna, de hát nem az..!
- "Másodszor, kibírtad Ali hülyeségeit és még jó fej is voltál vele, és végül harmadszor…"- folytatja szemlesütve. Tény, hogy nem ismerem a barátnőjét, de amennyit láttam belőle abból azt szűrtem le, hogy nem is olyan vészes.
A lány vesz egy nagy levegőt mielőtt folytatná, közben az ujjait az enyéim közé fonja. Aztán olyat mond, amitől tátva marad a szám.
- "...mert olyan dolgokat váltasz ki belőlem, amelyek egyszerre rémítenek meg s pezsdítenek fel."- nem nézett rám és én nem tudtam mit mondhatnék. Azonnal rá akartam vágni, hogy igen, én is ezt érzem, de ez annyira elcsépelt volna. Az agyam pörgött, hogy valami szép és romantikus vallomással rukkoljak elő, de semmit sem sikerült kinyögnöm. Persze Barbara sokkal ügyesebb nálam, vagy szimplán csak zavarában beszél, de folytatja:
- "Tudom, hogy nem helyes.. vagyis nem a legjobb dolog amit érezhetek, de úgy érzek irántad, mint …mint nem is tudom szavakba önteni. Az a lényeg, hogy ha mellettem vagy, akkor hevesebben ver a szívem és az egész külvilág megszűnik létezni."
Pár pillanatig még mindig zavart arccal nézem őt, majd lassan mosolyra húzom a szám.
- Tudod, még senki nem mondott ilyet nekem.- mondom őszintén.- A neveltetésem miatt én is úgy gondoltam, hogy a láng amit bennem gyújtottál nem helyes, hogy ezzel elárulom a fajtámat, a családomat, de...- nézek a lány csillogó szemébe.- ... de már úgy gondolom, hogy ha valami boldoggá tesz, az csak a hasznodra válhat és az nem lehet bűn!- pillantok az összefonódott kezünkre, majd felemeltem az ajkamhoz és megpusziltam a lány ujjait.
- A barátnőddel semmi bajom és megmondom őszintén hálás vagyok neki, amiért eljátszhattam a gondolattal, hogy egy átlagos srác vagyok, aki elkísérhetné szíve hölgyét a partra, vagy moziba.- mondom miközben elhúzódom az ajtótól és leülök a lány ágyának szélére, majd mikor ő is mellém ül folytatom.
- Az pedig eszembe sem jutott, hogy lelépjek. Jó, először ki akartam menni, de végül nem tudtalak csakúgy itt hagyni.- mondom egy picit zavarba jőve.- Most, hogy már tudom minden rendben és anyukád is itthon van, elfoglalom odakint az őrhelyemet.- biccentek az ablak felé. Cole most biztos gyáva kutyának hívna, Leah meg azzal ugratna, hogy egy kihaló fajt, az úriemberek utolsó képviselőjének egyike vagyok. Valószínűleg mindkettőjüknek igaza van, de én inkább csak Barbara szemszögét nézem.
- Feküdj le nyugodtan.- fordulok felé és biztatóan rá mosolygok. Felállok, de még mindig fogom a lány kezét.- Reggel találkozunk. Rendben?- kérdezem, majd lehajolok és egy puha csókot lehelek az ajkára.

Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Blackwood ház - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Blackwood ház   Blackwood ház - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Május 19, 2012 9:31 am

Blackwood ház - Page 2 Scaled.php?server=171&filename=collagewq

Eléggé idegölő tud az lenni, ha az ember éppen akkor önti ki a szívét valakinek, és az a valaki, csak némán hallgat és meg sem szólal. De mikor mosolyra húzza a száját és ő is színt vall, az felér egy isteni boldogsággal. Nem tudom szavakba önteni, akkor mit is éreztem, de fergeteges élmény volt. Rengeteg dolgot el szerettem volna még mondani, nagyon sok olyan dolgot, amit tudnia kell, de egy árva szó sem jött a számra. Minden olyan hihetetlen és csodálatos volt. Teljesen felemésztett, magával ragadott.
-„ Tudod, még senki nem mondott ilyet nekem. A neveltetésem miatt én is úgy gondoltam, hogy a láng amit bennem gyújtottál nem helyes, hogy ezzel elárulom a fajtámat, a családomat, de már úgy gondolom, hogy ha valami boldoggá tesz, az csak a hasznodra válhat és az nem lehet bűn!”- pillantottunk rá az összefonódott kezünkre, majd felemelte a szájához és megpusziltam az ujjaimat.
Romantikus, lovagias és csodálatos. Nem tudom mi mást lehetne még mondani erre az egészre. ez egy igazi csoda. Tudom, sokat hezitáltam, de soha többé nem fogok. Ha akarunk valamit, akkor azért tenni is kell. éppen ezért jó, hogy végül is színt vallottam. De mire végigértem a gondolatmenetemen ő már új témába kezdett bele.
- „A barátnőddel semmi bajom és megmondom őszintén hálás vagyok neki, amiért eljátszhattam a gondolattal, hogy egy átlagos srác vagyok, aki elkísérhetné szíve hölgyét a partra, vagy moziba.” - mondta miközben elhúzódott az ajtótól és leült az ágyam szélére. Gyorsan, sietős léptekkel oda sétáltam mellé, majd végül én is lecsüccsentem, mire ő folytatta.
- „Az pedig eszembe sem jutott, hogy lelépjek. Jó, először ki akartam menni, de végül nem tudtalak csakúgy itt hagyni. Most, hogy már tudom minden rendben és anyukád is itthon van, elfoglalom odakint az őrhelyemet.” - biccentett az ablak felé.
Most komolyan azt gondolja, hogy ezek után csak úgy hagyom, hogy kint éjszakázzon teljesen egyedül? Na azt már nem. Eddig is túléltem felügyelet nélkül, ezután is túlfogom. Amúgy is nem hagyhatom csak úgy, hogy ő kint éjszakázzon, amikor én meg a jó puha meleg ágyban fogok aludni, vagy inkább nem aludni. A mai események után úgy sem tudnék elaludni.
- „Feküdj le nyugodtan.” - fordult felém és biztatóan rám mosolygott.
Tanuld meg Drake Khram, hogy egy Blackwood lánnyal nem könnyű. Főleg nem velem. Makacs vagyok és ráadás képen még boszi is. nem biztos, hogy jó párosítás.
Felállt, de még mindig fogta a kezem, odalépett hozzám majd ismét beszélni kezdett.
- „Reggel találkozunk. Rendben?”- kérdezte, majd lehajolt és egy puha csókot lehelek az ajkaimra.
~ Jaj mamám. ~ futott keresztül a gondolat az agyamon, ahogy megéreztem az ajkait az enyémeken.
Annyira, jó volt, hogy végre, nem kell bizonytalanságban lennem, velünk kapcsolatban. Gyengéd érintések, lágy csókok, és vibráló légkör. Mi ez ha nem igazi szerelem? Na most aztán tényleg fel kell majd kötni az összes gatyamadzagunkat, ha szembe akarunk nézni ennek a következményeivel. Mert, hogy nem lesz könnyű ha együtt akarunk maradni, és én a saját részemről nagyon is szeretném, ha együtt maradnánk.
A lágy, puha csókból lassan szenvedélyes, szerelmes csók kerekedett, amely olyannyira magával ragadott és bekebelezett, hogy amikor véget ért, olyan volt, mintha éppen földhöz vágtak volna. Fájdalmas. Vágyakoztam a folytatás után, de tudtam, hogy nem helyes, ha lerohanom, így mégis csak visszavonulót fújtam.
- Rendben van. – feleltem mosolyogva, miközben felálltam, adtam egy gyengéd puszit az arcára, majd vonakodva ugyan, de elengedtem a kezét, és a háló cuccaim után kezdtem kutatni.
- Elmegyek letusolni, meg közben megnézem, hogy anya nincs e véletlenül kint, aztán ha mindenképpen kint szeretnéd tölteni az éjszakát akkor mehetsz, de ha esetleg meggondolnád magad, akkor van egy vendég párnám és takaróm. – mosolygok rá, miközben hosszú lófarokba kötöm a hajam, és egész végig Leona Lewis-Angel című száma kavargott a fejemben.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Blackwood ház - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Blackwood ház   Blackwood ház - Page 2 Icon_minitimeVas. Május 20, 2012 4:26 am

Blackwood ház - Page 2 Equtt9db77id79x4xrw
¤ Barbara & Drake ¤


A csók ugyan megrészegített, de nem vagyok az a felhők felett járó típus. Próbálok racionálisan gondolkozni, de nehéz elhessegetni azt a bizonyos rózsaszín ködöt. Az agyam tudja, hogy nem engedhetem meg magamnak, hogy egy röpke fellángolás felperzseljen minden nyomot, amit már jó ideje keresek. Persze a szívem mást akar és ha rá hallgatnék, hagynék mindent és Cole-t küldeném a mágus nyomába, akit üldözök, de akkor soha többé nem tudnék tükörbe nézni!
Az élet kegyetlen!
Mikor úgy tűnik, hogy találok egy lányt, aki viszont érdeklődik utánam, a Sors jól pofán csap, aztán jót szórakozik a belső vívódásomon. Próbálok ellenállni... szembeszállnék én akármilyen vérengző szörnnyel, felvenném a harcot a természet tomboló dühével, de most mégis bajban vagyok, hisz a saját érzelmeim ellen hogy küzdjek?
Érzem a lány puha bőrének lágy érintését és a testéből áradó hőt, mely úgy szítja a bennem pislákoló lángot, mint a déli nap a bozótosban szunnyadó szikrát. Érintésétől elolvadok, pillantásában elveszek, a csókjától megrészegülök... muszáj távolabb kerülnöm tőle, különben teljesen el fogom veszteni az eszem! Muszáj kiszellőztetnem a fejem.
Felállok. Persze mikor lehajolok, hogy adjak a lánynak egy 'jó-éjt-puszit', a szilárd elhatározásom miszerint magára hagyom, meginog. Miért vagyok ilyen határozatlan? A fene se akar kint éjszakázni az egyik bokor alatt, de... nem használhatom ki a helyzetet. Nem lenne helyes! Nem tudom mi tévő legyek. Menjek, maradjak?
Míg nekem ezen pörög az agyam a lány eldönti a kérdést.
- "Rendben van."– válaszol, majd ad egy puszit és elkezd lefekvéshez készülődni. Úgy gondolom, talán meg is könnyebbült.
- "Elmegyek letusolni, meg közben megnézem, hogy anya nincs e véletlenül kint, aztán ha mindenképpen kint szeretnéd tölteni az éjszakát akkor mehetsz, de ha esetleg meggondolnád magad, akkor van egy vendég párnám és takaróm."– fordul vissza mosolyogva. Na, most igazodjon ki az ember rajta!- gondolom összeráncolt szemöldökkel. Kimegy a szobából és én az ablakhoz lépek. Kezem a párkányon nyugszik, de csak nem tudom rávenni magam, hogy eltűnjek odakint a sötétben. Csak még egy kicsit...- mondogatom magamban. Végül addig időzök, míg a lány visszaér. Végignézek rajta és már ezért a látványért megérte a hezitálásom.
- Arra gondoltam...- kezdem még mindig az ablak előtt állva.- ...hogy beszélgethetnénk egy kicsit. De csak ha nem vagy nagyon fáradt!?- pillantok tétován a lányra. Gyenge kifogás arra, hogy nem akarom itt hagyni, de tényleg jó lenne többet megtudni róla.
- Persze később kimegyek!- szögezem le gyorsan, mielőtt még azt hinné rá akarom erőltetni magam.- Csak fura, hogy a rövid ismeretségünk alatt annyi minden történt, de még alig tudok rólad valamit.- fordulok felé. Látom, hogy a gesztenyebarna tincsein vízcseppek csillognak. Egyből bevillan, hogy a végén még megfázik, így máris az ágyánál termek és megemelem a takaróját, hogy bújjon be alá. Tétovázik. Biztatóan rámosolygok. Megvárom míg elhelyezkedik és betakargatom, majd melléülök. Hátam a falnak támasztom, a lábam a föld felé lóg, majd megveregetem a mellkasom mutatva a lánynak, ha szeretne használhat párnának.
- Azt hiszem én még rendesen be se mutatkoztam.- pillantok le a lányra.- Drake Khram vagyok a San Rafael-i Rémfarkas klánból.- mutatkozom be picit megkésve. Végül is jobb később mint soha... nem igaz?
- Tudod azelőtt még sosem beszéltem boszorkánnyal. Láttam egy-két mágust, de csak a tanács és az apám volt az, aki tárgyalt velük.- mondtam, miközben szórakozottan játszadoztam a lány egyik tincsével.- Mindig is érdekelt, milyen varázstudónak lenni?- kérdezem. Nem tudom illik-e ilyet kérdeznem, ők beszélnek-e erről, esetleg nem korai-e, de majd kiderül.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Blackwood ház - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Blackwood ház   Blackwood ház - Page 2 Icon_minitimeHétf. Május 21, 2012 4:59 am

Blackwood ház - Page 2 Scaled.php?server=171&filename=collagewq

Gyorsan kislisszoltam a szobámból, végig siettem a folyosón, egészen anya szobájáig, egy picit hallgatóztam, majd mikor nem hallottam semmi különöset, nyugtáztam magamban, hogy már alszik. Elég kiborító lehet az a sok kis rosszaság nap, mint nap. És ha még tudná, hogy a lánya egy srácot rejteget a szobájában, akkor már tuti kiborult volna.
Besiettem a fürdőbe és beállva a zuhany alá, elkezdtem magamra folyatni a meleg vizet. A zuhanyból jövő meleg víz, szinte perzselte a bőrömet, de ez kimondottan jól esett. Az ismerős illatok, amik a samponom és a tusfürdőm keverékéből alakultak ki, még jobban feledtették a gondokat és a fura helyzetet. Mikor egy jó kis tusolás után sikerült kimásznom a zuhany alól, gyorsan megtörölköztem és magamra kapta a pizsamámat, beleléptem a mamuszomba és miután lekapcsoltam a villanyt a fürdőben, csendes léptekkel siettem vissza szívem választottjához.
Hmm… találó ez a megfogalmazás. Végül is tényleg igaz. Hiszen nem az agyam küldte a jelet, hogy igen is tetsszen , hanem a szívem. A szívem, aki teljesen belebolondult a srácba, aki még mindig a szobámban volt az ablakomnál és rám várt.
- „Arra gondoltam, hogy beszélgethetnénk egy kicsit. De csak ha nem vagy nagyon fáradt!?- nézett rám tétován.
Hmm… Most vagy igazi úriember, vagy be van tojva. Csak tudnám, hogy mitől. nem fogom megenni, se békává változtatni. Szóval nyugi Drake nem kell riadót fújni, csak azért mert nem akarom, hogy kint éjszakázz valamelyik bokor tövében, amikor idebent is alhatsz velem.
- „Persze később kimegyek!” – szögezte le gyorsan.
- „Csak fura, hogy a rövid ismeretségünk alatt annyi minden történt, de még alig tudok rólad valamit.” – fordult felém. Majd gyorsan, mint egy gondoskodó valaki, gyorsan az ágyamhoz lépett és felemelve a takarómat, jelezte, hogy bújjak be alá még mielőtt megfázok.
Nem igazán értem, hogy mire fel ez az egész felhajtás. Nem fogok megfázni, nincs mínusz 20 fok. De a bíztató mosolyának nem igazán tudtam ellenállni.
- Rendben van akkor beszélgessünk. Legalább lesz alkalmunk jobban megismerni a másikat és megtudni egy két dolgot egymásról. – mondtam miközben elindultam felé.
Fogtam magam és bemásztam a takaró alá. Gyorsan elhelyezkedtem, ő betakargatott, majd végül mellém telepedett. Hátát a falnak támasztotta, a lábát lefelé lógatta a föld felé, majd megveregette a mellkasát mutatva, hogy ha szeretném akkor ráhajthatom a fejemet.
- „ Azt hiszem én még rendesen be se mutatkoztam. Drake Khram vagyok a San Rafael-i Rémfarkas klánból.” – miközben beszélt folyamatosan engem figyelt. Egy kicsit kezdtem zavarba jönni, hiszen ennyire, közel még alig voltunk egymáshoz.
- Ez a Rémfarkas Klán rész elég ijesztően hangzott, ugye tudod. – feleltem kuncogva, miközben még közelebb fészkelődtem hozzá.
- „Tudod azelőtt még sosem beszéltem boszorkánnyal. Láttam egy-két mágust, de csak a tanács és az apám volt az, aki tárgyalt velük.” – mondta, miközben szórakozottan játszadozni kezdett az egyik kósza hajtincsemmel.
- Hát akkor nagy előrelépés volt a mai nap. Most már elmondhatod magadról, hogy beszéltél is, sőt még meg is csókoltál egy boszit. – mosolyogtam rá, és egyre jobban kezdtem magam érezni. Mostanra már úgy éreztem semmi nyoma nem maradt a délutáni, kis balhénak.
-„ Mindig is érdekelt, milyen varázstudónak lenni?”- kérdezte, kicsit zavarodottan.
- Hmm… Ez jó kérdés. Igazából semmi extra nincs benne. Mindenkinek más és más. Én speciel imádom. De a képességeim a legjobbak. egyszerűen eszméletlen, hogy miket megtudok csinálni. – mondtam, miközben összefűztem az ujjainkat és elmélyülten tanulmányozni kezdtem, és időközben a nyelvem is megeredt.
- Mikor megszületünk már bennünk van az erő, csak hát eléggé zabolázatlan. Így össze vissza szoktunk varázsolgatni, nálam például volt olyan amikor majdnem kigyújtottam a lakást, mert éppen a képességem tűzet használó részével szórakoztam. Viszont mikor betöltjük a két éves kort, elrejtőzik az erőnk, és legközelebb csak akkor jön elő, amikor az adott boszorkány használni is akarja. Nagyon sokan csak 14 éves koruk környékén tudják meg magukról, hogy mik is, de nekem szerencsémre anya és a nagyi már nagyon régóta meséltek erről, szóval nem ért váratlanul a dolog. Így elég könnyű is volt kordában tartanom magam. Csak az a lényeg, hogy nem tudhatnak rólunk. Főleg az olyanok nem mint a vadászok. De néha vannak hülye helyzetek, mint ez a mai is. De ahogy mondani szokták, minden rosszban van valami jó is. – mosolyodtam el, ahogy leperegtek a szemem előtt az előbbi csókok képkockái.
- Na de mesélj te is valamit. Milyen a családod? Vannak testvéreid? Milyen farkasnak lenni? – csak úgy záporoztak belőlem a kérdések. Elvégre, tényleg azért kezdtünk bele a beszélgetésbe, hogy megismerjük a másikat.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Blackwood ház - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Blackwood ház   Blackwood ház - Page 2 Icon_minitimeHétf. Jún. 18, 2012 10:41 am

Blackwood ház - Page 2 Equtt9db77id79x4xrw
¤ Barbara & Drake ¤


Barbara bevackolódik a meleg dunyha alá, míg én kényelembe helyezem magam az ágya szélén. Örülök, hogy nem zavart el. Nem azért, ami Cole agyában járna egy ilyen szituációban, bár, igaz ami igaz én is férfiből vagyok, mégis csak az is elég, hogy a közelemben tudhatom.
Aztán el is fogyott a lendületem, mert sosem voltam az a nagy dumás, aki képes homokot eladni a sivatagban, sajna azokat a géneket sem én örököltem. Én mindig is a csendes megfigyelő, a keveset beszélő testvér voltam. Mivel nem volt frappánsabb indító szövegem, hát kezdtem a legelején és bemutatkoztam, mivel ha jól rémlett a tisztáson történt kis csata óta nem tettem meg.
A lány figyelmesen hallgat. Egy percig nem szól, mérlegel és emészti a hallottakat. Látom rajta, hogy picit megszeppen, talán most tudatosul csak benne -most, hogy minden elcsendesedett körülöttünk-, hogy én valójában mi is vagyok. Én vagyok a farkas és ő ki volna? A védtelen kis Piroska? Nem, azt nem hinném!
- "Ez a Rémfarkas Klán rész elég ijesztően hangzott, ugye tudod."– mondta végül, de inkább csak óvatosan, mint ijedten.
- Ezen még nem gondolkoztam. Végül is annak kell lennie, nem igaz? Mégis csak farkasemberek volnánk, nem lehet a nevünk... Barátságos Ordasok Klubja...- húzódott féloldalas mosolyra az ajkam. Végülés oké a megfélemlítés, de a megtévesztés se rossz taktika. Mindenesetre nem váltanék falkanevet.
- A boszorkányoknak nem szokott a kovenjüknek neve lenni?- érdeklődöm.- Mondjuk: Fekete macska gyülekezet, vagy Kis üst társaság?- vigyorgok a lányra.
- Mindig úgy gondoltam a boszorkányokra, mint valami buggyant banyákra.- mondtam és pimasz mosollyal sandítok a mellettem fekvő lányra.- De szerencsére tévedtem a banya részben...- Barbara szeme rám villan és én alig bírtam ki, hogy ne nevessek fel hangosan.- ... meg a buggyantban is!- emeltem fel védekezőn a kezem. Most valahogy humoromnál vagyok, talán mert idegen terep nekem a "tárjuk fel múltunkat, öntsük ki lelkünket" beszélgetés, de próbálkozom!
- "Hát akkor nagy előrelépés volt a mai nap. Most már elmondhatod magadról, hogy beszéltél is, sőt még meg is csókoltál egy boszit."– mondta. Mire én ismét belegondoltam, hogy mibe is keveredtem bele, de már nem volt bűntudatom.
- Ha őszinte akarok lenni, tegnap még lehetetlennek gondoltam volna ezt!- vallom be őszintén. A vérfarkasok se mások mint az emberek, az előítéletek rabjai.
- De ma már azt tartom lehetetlennek, hogy ne tegyem!- fordultam a lány felé és gyengéd csókot leheltem a mézédes ajkára. Ma már nem érdekelne, ha egy falkatagom rosszallná ezt, sőt, valószínűleg nekimennék.
Aztán átértem magára a varázslatra. Reméltem, hogy nem tévedek kínos, esetleg titkos terepre, de ha így lenne megérteném, ha nem mondana semmit.
- "Hmm… Ez jó kérdés. Igazából semmi extra nincs benne. Mindenkinek más és más. Én speciel imádom. De a képességeim a legjobbak. egyszerűen eszméletlen, hogy miket megtudok csinálni."– mondta, miközben összefűzte az ujjainkat és elmélyülten tanulmányozni kezdte. Tetszett az érintése, olyan meghitt, belsőséges mintha már hónapok óta ismernénk egymást.
- [color=lightgreen]Nálunk farkasoknál nem mindennapos a varázs. Az én családom mondhatni különleges ezen a téren.- mondtam csak úgy mellékesen. Igazából ezt nem verjük nagy dobra, hisz ez is egy plusz előny a számunkra a harcban. Ezért is gyanús, hogy ilyen könnyedén leszerelték az apám és az anyám és ártalmatlanná tették őket. Ezek a gondolatok mindig ott motoszkálnak bennem, de most Barbarára összpontosítok inkább aki mesélni kezd.
- A mi fajtánknál más a helyzet.- mondtam elgondolkozva.- Nálunk ritka, hogy valaki ne tudná, hogy micsoda is valójában. A mi erőnk a család, a falka erejében, az utódok betanításában, felkészítésében rejlik.- fejtettem ki bővebben. Tudom, hogy ez egy idegennek kissé spártaian hangzik, de ha ez kell a túléléshez, ez vált be, miért változtatnánk?- Nálunk a kölykök ahogy megtanulnak járni és beszélni, már képesek átváltozni a teliholdas éjszakákon és ahogy fejlődnek, erősödnek idővel már bármikor képesek farkas alakot ölteni.- festettem le röviden és tömören a fajomat.
- Ez a családom, a falkám a családom.- vonok egy aprót a vállamon.- Ők mindnyájan a fivéreim és nővéreim, bízunk egymásban és egymásra bízzuk az életünket.- mondom ki amiben mindig is hittem.
- De persze van anyám és apám is, méghozzá az Alfa és a Béta. Testvéreim Cole, Leah és Elle.- nem igazán tudtam mit mondjak róluk, így inkább a következő kérdésre válaszoltam:
- Milyen farkasnak lenni? Mint mikor igazán szabad vagy, mint mikor semmi gondod, semmi teher nem nyomja a vállad és azt teszel amihez csak kedved van...- próbáltam elmagyarázni, de ezt igazából nem lehet.
- A szüleiden kívül ki tudja, hogy varázstudó vagy?- kérdeztem. Ezért jó a falka, mert így nem kell magányosan, titkok falai közé zárva élni.
- A barátnőd tudja, hogy boszi vagy?- kíváncsiskodtam.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Blackwood ház - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Blackwood ház   Blackwood ház - Page 2 Icon_minitimeVas. Júl. 01, 2012 3:25 am

Blackwood ház - Page 2 Scaled.php?server=171&filename=collagewq

- Végül is igaz. – feleltem neki mosolyogva.
De a Barátságos Ordasok Klubja résznél nem bírtam tovább és kitört belőlem a nevetés. Annyira jól éreztem magam mellette, hogy az leírhatatlan. Felért egy újjá születéssel az, hogy mellettem volt és tudtam, hogy bízhatom benne.
- „A boszorkányoknak nem szokott a kovenjüknek neve lenni? Mondjuk: Fekete macska gyülekezet, vagy Kis üst társaság?” – majd kérdezte végül vigyorogva
- Nem, nem szokott, pláne nem ilyenek. – nevettem még mindig, de egyre felszabadultabban.
Annyira jó volt végre ennyire felszabadultan nevetni. Nem tudnám már megmondani mikor éreztem magam ennyire jól, bárkinek is a társaságában. De Drake ez alól is kivétel. Mikor vele vagyok, olyan, mint ha a sors is ezt szerette volna.
- Na azért. – mosolyogtam rá és még jobban hozzábújtam. Ami szinte már-már hihetetlenül közelinek bizonyult. Lassan annyira közel kerültünk egymáshoz, hogy szinte egybeolvadtunk.
- „Ha őszinte akarok lenni, tegnap még lehetetlennek gondoltam volna ezt! De ma már azt tartom lehetetlennek, hogy ne tegyem! - fordult felém és gyengéd csókot lehelt a ajkaimra.
Annyira kellemes és üdítő volt a csókja, hogy tudtam, nem elég ennyi amennyit kaptam belőle. Nekem még sokkal több fog kelleni belőle, rengeteg és még annál is több.
Figyelmesen végighallgattam amit mondott és egy kicsit tényleg durvának találtam a módszereiket, de a hagyomány és a jól bevált módszerek úgy látszik néha mégis szükségesek.
– „Ez a családom, a falkám a családom. Ők mindnyájan a fivéreim és nővéreim, bízunk egymásban és egymásra bízzuk az életünket. De persze van anyám és apám is, méghozzá az Alfa és a Béta. Testvéreim Cole, Leah és Elle.” – felelte kicsit elgondolkodva, és nekem valahogy az jutott eszembe, hogy ha ez így marad köztünk, akkor talán egyszer majd találkozhatom a családjával és akkor lehet, hogy az ellentétek megszűnnek és kibékülhet a két világ. A farkasoké és a boszorkányoké.
- „Milyen farkasnak lenni? Mint mikor igazán szabad vagy, mint mikor semmi gondod, semmi teher nem nyomja a vállad és azt teszel amihez csak kedved van...” - próbálta elmagyarázni, de ezt igazából nem lehet, csak úgy szavakba önteni. Ez is olyasmi lehet, mint a bosziknál a képesség. Az a legjobb dolog a világon és mégis a legbizarrabb is.
- „A szüleiden kívül ki tudja, hogy varázstudó vagy?” – kérdezte kíváncsian és ettől tudtam, hogy tényleg érdekli, hogy milyen is az életem.
- Igazából csak anya és a nagymamám. Még apa sem tudta. Bár eléggé hamar meghalt szóval, ha úgy lett volna, akkor biztos elmondtam volna neki. De rajtuk kívül csak is te tudsz még erről, szóval ígérd meg hogy nem mondod el senkinek. Az életemmel játszanál, ha ez kiderülne. – mondtam, izgatottam, miközben felnéztem a szemeibe és elmerültem a sötét szempárban.
Remélem, hogy tudja mennyire megbízom benne, ezek után, hogy elmondtam neki minden tikomat. Mert ez nálam elég ritka dolognak számít.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Blackwood ház - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Blackwood ház   Blackwood ház - Page 2 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Blackwood ház
Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Barbara Blackwood - Boszorkány

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Magic world :: San Francisco :: Lakóhelyek-
Ugrás: